Kuchyně na míru

Od návrhu, přes realizaci až po kompletní instalaci.

Průběh spolupráce

Zdarma k Vám dorazí zkušený stolař, který Vám poradí s celkovým designem kuchyně, rozmístěním skříněk a spotřebičů dle norem a podle posledních trendů. Rádi Vám také pomůžeme s výběrem vhodných materiálů a kuchyňských spotřebičů.

Po zaměření zhotovíme 3D návrh Vaší budoucí kuchyně s přesným rozvržením všech skříněk. Poté si vyberete materiály spolu s barevností a následuje zakázková výroba kuchyně.

Zhotovenou kuchyň dovezeme a odborně namontujeme. Rádi Vám také zajistíme vodaře pro odborné zapojení dřezu a myčky a dále elektřikáře pro zapojení všech elektrických spotřebičů.
O nic se nestaráte, vše zařídíme my.

Správný tvar a styl kuchyně

Kuchyň je místnost, kde se střetává i více lidí, a proto je důležité myslet na to, aby si lidé v kuchyní zbytečně nepřekáželi. Je třeba vzít v úvahu také dostatečný prostor na průchod a pohodlnou manipulaci v kuchyni.

Nejčastějším tvarem je kuchyně podle písmene L, U, G, rovná nebo protilehlá kuchyň či moderní kuchyň s ostrůvkem vhodná pro větší prostory. Vybírat lze samozřejmě také podle stylu, ať už jde o moderní či rustikální kuchyň.

Materiál pro moderní kuchyň

Kuchyňská dvířka mohou být vyrobena z lamina značky Egger, popřípadě z materiálu od značkového výrobce Trachea. U obou výrobců se můžete na nabízené dekory podívat buď na webu výrobců nebo přímo u nás.